Kadın Komisyonu

 

 

 

 


 

MELEK ALTUNEL -  Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı
 

17.09.1980 yılında Konya’nın Yunak ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimimi 1997 yılında Yunak İmam Hatip Lisesinde tamamladı. 2001 yılında Selçuk Üniversitesi Eğitim Fakültesi Rehberlik Ve Psikolojik Danışmanlık Bölümden mezun oldu.

2005 yılında Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitimde Psikolojik Hizmetler Anabilim Dalında yüksek lisansını tamamladı.

4 yıl özel bir okulda psikolojik danışman olarak görev aldı. Selçuklu Rehberlik ve Araştırma merkezinde okul rehberliği bölüm başkanı, Şanlıurfa  ve Ankara’da çeşitli okullarda psikolojik danışman olarak görev aldı. Halen Yenimahalle Oğuzlar İlkokulunda psikolojik danışman olarak görevini sürdürmektedir.

 

 

 

 

 

 

 


 

HATİCE AY -  Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı
 

1970 yılında Artvin'de doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Kayseri Pazarören Öğretmen Lisesi'nde tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı bölümünden  mezun oldu.

 Kayseri, Yozgat, Giresun ve Ankara'da çeşitli liselerde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni olarak görev yaptı. 2009-2013 yıllarında Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nda Kitap İnceleme bölümünde    komisyon başkanı ve üyeliklerinde bulundu. Halen Anadolu Üniversitesi İlahiyat Fakültesi öğrencisi olmakla beraber Tınaztepe Anadolu Lisesi müdür yardımcısı olarak görev yapmaktadır.  Evli ve üç çocuk annesidir. 
  

 

 

 


 

BELGİN HANCIOĞLU -  Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı
 

1972 İzmir doğumlu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. 1992 yılında Gazi Üniversitesi Gazi  Eğitim Fakültesi Coğrafya Öğretmenliği Bölümünden Mezun oldu.1993 yılında başladığı öğretmenlik mesleğine halen Ankara – Keçiören Talia Yaşar Bakdur Ortaokulunda Müdür Yardımcısı olarak devam etmektedir. Evli ve iki çocuk annesidir.
 

 

 

 Nurcan OKUMUŞ / Genel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı

1967 Kahramanmaraş doğumludur. İlk ve ortaokul ile liseyi Kahramanmaraş merkezde okudu. 1990 yılında Selçuk Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden mezun oldu. Evli ve dört çocuk annesi olan Nurcan Okumuş, halen Eskişehir’de Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü’nde görev yaptı. Şu anda görevini Ankara İl Kredi Yurtlar Kurumu il Müdürlüğü’nde devam ettirmektedir.

 

 ELİF ATEŞGenel Merkez Kadınlar Komisyonu Başkan Yardımcısı

1977 Yılında Kırşehir’de doğdu. İlk Orta ve Lise öğrenimini Kırşehir ili Mucur ilçesinde tamamladı. Niğde Üniversitesi Resim-İş Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Yüksek Lisansı Başkent Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsünde Eğitim Yönetim Ve Denetimi Alanında tamamlamıştır.1999 yılından itibaren önce Kocaeli İlinde daha sonra Kırıkkale ve Ankara da İmam-Hatip Lisesi, Ortaokul ve ilköğretim okullarında  öğretmenlik, Ortaokul da müdür yardımcılığı ve Okul Müdürü olarak görev yaptı.Halen Özel Eğitim Merkezinde Okul Müdürü olarak görevine devam etmektedir. 

 

 
Top