Bakan yardımcılarına ziyaret


3221 | 03.08.2018
| |

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın ve beraberindeki heyet, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakan Yardımcısı Ahmet Erdem’e ve Millî Eğitim Bakan Yardımcısı İbrahim Er’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
 Ali Yalçın, Memur-Sen Genel Başkan yardımcıları Mehmet Bayraktutar, Hacı Bayram Tonbul, Mehmet Emin Esen ve Günay Kaya ile birlikte, Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakan Yardımcılığı görevine getirilen Ahmet Erdem’i ziyaret ederek, yeni görevinin hayırlı olmasını diledi. Ziyarette, gündeme ve çalışma hayatına ilişkin konularda fikir alışverişinde bulunuldu.
 


 

Yalçın, daha sonra, Eğitim-Bir-Sen Genel Başkan Vekili Latif Selvi ve Genel Başkan Yardımcısı Hasan Yalçın Yayla ile birlikte, Millî Eğitim Bakan Yardımcılığına getirilen İbrahim Er’i ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Erdem ve Er, Memur-Sen’in önemli bir paydaş olduğunu ifade ederek, çalışmalarda ortak aklın ön planda olması gerektiğine vurgu yaptılar.

Genel Başkan Ali Yalçın, 1 milyonu aşkın üyesi ile bir rekora imza atan Memur-Sen olarak, her zaman yapıcı bir sendikacılıktan yana olduklarını ve çözüm odaklı hareket ettiklerini belirterek, bakan yardımcılarına çalışmalarında başarılar diledi.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top