Sorunlara ortak çözüm bulmak için gayret gösteriyoruz


337 | | |
| |

 

Eğitim-Bir-Sen Manisa Şube Başkanı Mesut Öner, Başkan Vekili Mehmet Akış, başkan yardımcıları Mehtap Şirin, Aziz Bulut, Metin Gençay, Halil Kallat, Ahmet Yasav ve Yunusemre İlçe Temsilcisi Mustafa Dilbaz ile birlikte, İl Millî Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, müdür yardımcıları, şube müdürleri ile müdürlük çalışanlarını ziyaret etti.

Ziyaretlerde konuşan Mesut Öner, üyeleri için, ülke için, insanlık için çalışmaya, ter dökmeye, önde olmaya, örnek olmaya devam edeceklerini ifade ederek, “Sendikal sorumluluklar kadar, ülkemize, bölgemize ve dünyaya; milletimize, ümmete ve insanlığa dair sorumluluklar da yüklenmek zorundayız. Biz tam da bunu yapıyoruz. Maaş/ücret/özlük haklarını artırma mücadelesi verirken, sosyal ve demokratik haklar için gayret gösterirken nasıl sendikacılığın hakkını veriyorsak; zulümlere sesimizi yükseltip, mazlumlara yardım eli uzatırken de sendikacılığın hakkını veriyoruz. Sadece büyük değil, etkili ve nitelikli bir sendikayız” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl Millî Eğitim Müdürü Recep Dernekbaş, ilde eğitim-öğretime genel anlamda sorunsuz bir şekilde başladıklarını belirterek, “Tam gün eğitime geçiş amacıyla çalışmalarımız hızla devam ediyor. Problemlerin ve sorunların çözümünde tüm paydaşlardan destek almaya çalışıyoruz. Sorunlara ortak çözüm bulmak için gayret gösteriyoruz. Ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

 

 

Top