Öğretmenler arası futbol turnuvasında şampiyon Havza oldu


575 | | |
| |

 

Eğitim-Bir-Sen Samsun 1 No’lu Şube’nin düzenlediği öğretmenler arası futbol turnuvası final maçıyla sona erdi. Final maçını Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet Güral Karayılmaz, Şube Başkanı Nejdet Güneysu, yönetim kurulu üyeleri, ilçe temsilcileri ve çok sayıda taraftar izledi. Havza ile Çarşamba temsilcilik takımları arasında oynanan final maçını 3-1‘lik skorla kazanan Eğitim-Bir-Sen Havza takımı şampiyonluk kupasının sahibi oldu.

Eğitim-Bir-Sen Tekkeköy temsilciliği ise turnuvayı üçüncü olarak tamamladı.

Final maçının ardından kupa törenine geçildi. Turnuvada dereceye giren Havza, Çarşamba, Tekkeköy ve Terme ilçe temsilcilik takımlarına kupa ve madalyaları protokol üyeleri tarafından verildi.

Şube Başkanı Nejdet Güneysu, ‘Dostluk ve Kardeşlik Futbol Turnuvası’na katılan 15 takımdan centilmence mücadele eden 225 sporcuya teşekkür ederek, çalışanların ekonomik, sosyal, mesleki hak ve menfaatlerini savunmanın ve geliştirmenin yanı sıra sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerle hem toplumsal mutabakatın sağlanması hem de eğitim çalışanları arasında dayanışma, yardımlaşma ve kardeşlik ortamının tesis edilmesi ve pekiştirilmesi için gayret gösterdiklerini söyledi. 

Top