Lanetliyoruz


15008 | 04.10.2018
| |

Batman’ın Gercüş ilçesinde zırhlı askeri aracın geçişi sırasında teröristlerin el yapımı patlayıcıları uzaktan kumandayla infilak ettirmesi sonucu 7 askerimiz şehit olmuş, iki askerimiz ise yaralanmıştır. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz.

Eğitim-Bir-Sen olarak, terörün her çeşidini lanetliyoruz. Yıllardır bu menfur saldırıları sürdürenler, onların iplerini ellerinde tutanlar, teröristlere her türlü yardımı yapanlar, ülkemizi bölmek isteyenler bilsin ki, dün olduğu gibi bugün de yarın da amaçlarına ulaşamayacaklar; ülkemizi bölemeyecekler, birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi bozamayacaklar.

Terör örgütlerini besleyenler, onlarla arasına mesafe koyamayanlar hem bize hem de milletimize uzaktır. Birlik ve kardeşliğimize saldıranlar, insanlık yoksulu ve vicdan yoksunudur.

Terör örgütlerini, onları açıktan ve gizli olarak destekleyenleri bir defa daha lanetliyor, hainlerin alçakça saldırıları sonucu hayatını kaybeden güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyoruz.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top