Özcan ve Cerrah'tan sendikamıza ziyaret


2976 | 12.03.2019
| |

AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan ve Türkiye Maarif Vakfı Mütevelli Heyeti Üyesi Selim Cerrah, Eğitim-Bir-Sen’i ziyaret etti.

6. Olağan Genel Kurul’da güven tazeleyen Genel Başkan Ali Yalçın’a ve Yönetim Kurulu’na, yeni görevlerinin hayırlı olması temennisinde bulunan Hakan Han Özcan ve Selim Cerrah, eğitime, eğitim çalışanlarının sorunlarının çözümüne yönelik faaliyetleriyle farkındalık oluşturan; ‘yetim’ projesiyle, uluslararası alanda ses getiren çalışmalarıyla takdir toplayan Eğitim-Bir-Sen’e yeni dönemde muvaffakiyetler diledi. 

Genel Başkan Ali Yalçın, ziyaretin kendisini memnun ettiğini belirterek, heyete teşekkür etti. Mazlumun, mağdurun, masumun, yetimin sesi; nitelikli çalışmaların ve kazanımların adresi olduklarını ifade eden Yalçın, “Daha iyi bir eğitim için, eğitim çalışanlarının işinin başına sorunlarından arınmış bir şekilde gidebilmeleri için, geçmişte olduğu gibi, bugün de yarın da üzerimize düşeni yapacak, elimizi taşın altına koyacağız. Ülkemiz, milletimiz için ter akıtacak; eğitim çalışanlarının mali, sosyal, özlük haklarının ve çalışma şartlarının iyileştirilmesine, sorunlarının çözüme kavuşturulmasına ilişkin çaba harcayacak, yeni kazanımlar elde etmek için var gücümüzle çalışacağız” dedi.
Yalçın, ziyaretin sonunda, Hakan Han Özcan’a ve Selim Cerrah’a “Eğitim-Bir-Sen Tarihi”ni takdim etti.

Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top