Genel Yetkili Sendika

Vefa Sosyal Destek Grubu'nu ziyaret ettik

Eğitim-Bir-Sen Tokat 1 No’lu Şube Başkanı Şaban Ceylan, Başkan Yardımcısı Bahri Bayır ve Ayşe Köprülü, Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerini yerlerinde ziyaret ederek, çalışmalar hakkında Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak ve Vefa Sosyal Destek Grubu’nda görev alan personelden bilgi aldı.

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Gültekin Çakmak, Vefa Sosyal Destek Grubu’nun takdire şayan hizmetler yaptığını belirterek, koronavirüs salgını nedeniyle alınan tedbirler kapsamında, sokağa çıkmaları kısıtlanan 65 yaş ve üzeri ile kronik rahatsızlığı olan, yalnız yaşayan veya kimsesi olmayan vatandaşların sağlık başta olmak üzere temel ihtiyaçlarının karşılanması; gıda, salgın destek paralarının dağıtımı gibi birçok alanda Vefa Sosyal Destek Grubu’nun çalışmalarını özveriyle sürdürdüğünü ve bu işi yaparken de gerçekten isteyerek, severek görevini yerine getirdiğini söyledi. Çakmak, ziyaretin kendileri için çok anlamlı olduğunu ifade ederek, Şube yöneticilerine teşekkür etti.


 

Şube Başkanı Şaban Ceylan, Vefa Sosyal Destek Grubu görevlilerinin çok önemli ve güzel bir hizmeti yerine getirdiğini kaydetti. Ceylan, Vefa Sosyal Destek Grubu’nun, vatandaşların hayatını kolaylaştırdığını, gece gündüz demeden ihtiyaç sahiplerinin yanında olduğunu dile getirdi.