Genel Yetkili Sendika

Vali Mahmut Çuhadar'dan ziyaret

Adıyaman Valisi Mahmut Çuhadar, Şubemizi ziyaret etti. Şube Başkanı Ali Deniz, “Sayın Valimizin, ilimizin sorunlarıyla yakından ilgilendiğini biliyoruz. Kamu görevlilerinin sorunlarının çözümü ve kamu hizmetinin sağlanmasında kalitenin yükseltilmesi bağlamında yapılacak faaliyetlere katkıda bulunmaya hazırız” dedi.

Eğitim-öğretim yılının başlamasıyla beraber okul yöneticilerinin filyasyon ve mahalle denetim ekiplerinde görevlendirilmesinin eğitim hizmetlerinin sunumunda sıkıntılara sebep olduğunu hatırlatan Deniz, “Valimizle yaptığımız istişareler neticesinde yaşanan sıkıntı anında çözüme kavuşturulmuştur. Gösterdiği hassasiyet, sorunun hızlı ve etkili çözümü dolayısıyla Valimize teşekkür ediyoruz. Valimizin göreve başladığı günden bu yana kamu görevlilerinin sorunlarına yakın ilgi gösterdiğine hemen her ortamda şahit olduk. Motivasyon ve çalışma huzuru odaklı yaklaşımı herkesin takdirini kazanmıştır” şeklinde konuştu.

Vali Mahmut Çuhadar ise, kamu görevlilerinin sorunlarının, çağdaş yaklaşımlarla oluşturulmuş projelerle giderilmeye çalışıldığını belirterek, şunları söyledi: “Biz problemleri çözmek için varız. Adıyaman’ın ihtiyacını karşılayacak uygulama ve projelerimize devam edeceğiz. Sivil toplum kuruluşlarının da katkıları ve desteğiyle Adıyaman’ın yerel ve kültürel zenginliklerini yaşatacak, koruyacak, geliştirecek ve bu güzelliklerle birlikte halkın sosyal, kültürel ve sportif ihtiyaçlarına cevap verecek yüksek standartta hizmetler yapmaya gayret edecek, Adıyaman’ın markalaşma yolculuğuna önemli katkılar sağlayacağız.”