Genel Yetkili Sendika

İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay’a ziyaret

Eğitim-Bir-Sen Muğla Şube Başkanı Önder Uçak, Şube Sekreteri Turgay Kaçar, başkan yardımcıları Orçun Keskin, Soner Yılmaz, Aytaç Yalçın, Türker Arı ve Şentekin Çalış ile birlikte, İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

İlin eğitim durumunun ele alındığı ziyarette konuşan Önder Uçak, her daim kamu görevlilerinin, eğitim çalışanlarının, üyelerinin, mazlum ve mağdurların yanında, zulmün ve zalimin karşısında olduklarını, olmaya da devam edeceklerini vurguladı. Daha nitelikli bir eğitim için çalıştıklarını kaydeden Uçak, şunları söyledi: “Çabamız, mücadelemiz ve girişimlerimiz, eğitimin ve eğitim çalışanlarının sorunlarını en aza indirmek, iş barışı ve huzuru içerisinde verimli çalışabilmelerini sağlamak içindir. Sorunlardan beslenen değil, çözüm üreten, kazanım sağlayan bir sendikayız.”

İl Millî Eğitim Müdürü Emre Çay, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, heyete teşekkür etti. Çay, “Paydaşlarımızla ilimizde eğitimin kalitesini artırmaya yönelik çalışmalarımız ve etkili iletişim devam edecektir” dedi.