Genel Yetkili Sendika

Başarılı üyelerimizi ödüllendirdik

Eğitim-Bir-Sen Balıkesir 2 No’lu Şube, Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan yükselme sınavında başarılı olup, hizmetli kadrosundan memur kadrosuna atanan üyeleriyle yemekli toplantıda buluştu.

Şube Başkanı Prof. Dr. İbrahim Aydın, sendika olarak her zaman üyelerinin yanında olduklarını belirterek, “Biz dersimize iyi çalışıyoruz. Sendikacılığın gereklerini yerine getiriyoruz. Sorunların çözümünün sağlanması için emek harcıyoruz. Kariyer yolculuğunda üyelerimizi yalnız bırakmıyoruz. Genel merkezimiz sınavlar için hazırlık kitapları hazırlıyor. Biz de kitapları temin ediyoruz. Sınav açılır açılmaz üyelerimize hazırlık kitaplarını dağıtıp, karşılığını da başarı olarak alıyoruz” dedi.

Yükselme sınavında başarılı olan yedi üyeleri olduğuna dikkat çeken Aydın, “Sınav birincisi Fahri Koruoğlu ve ikincisi Talip Tanrıkulu bizim üyemiz. İlk onda altı üyemiz var. Bu da bizi gururlandırdı. Hepsini kutluyorum” şeklinde konuştu.

İşyeri temsilcileri ve başarılı olan üyelerle birlikte yenilen yemekten sonra Fahri Koruoğlu, Talip Tanrıkulu, Ali Yalçın, Ahmet Karslıoğlu, İbrahim Emrecik ve Nizamettin Akgül’e plaketleri takdim edildi.