Memur-Sen heyeti deprem bölgesinde görüşmeler yaptı


2980 | 05.02.2020
| |

Memur-Sen heyeti, Elazığ deprem bölgesinde çeşitli temaslarda bulundu. Memur-Sen Genel Sekreteri ve Sağlık-Sen Genel Başkanı Semih Durmuş, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Bem-Bir-Sen Genel Başkanı Levent Uslu, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Enerji-Bir-Sen Genel Başkanı Hacı Bayram Tonbul, Memur-Sen Genel Başkan Yardımcısı ve Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, Mehmet Emin Esen ve Eğitim-Bir-Sen Genel Sekreteri Latif Selvi, deprem bölgesinde ziyaretlerde bulundu, görüşmeler yaptı. 

Heyet, önce Sivrice ilçesine, daha sonra da Elazığ’a geçti. Resmî kurumları ziyaret eden heyet, kamu görevlileriyle de bir araya geldi.


 

Heyet, buradan da depremin en şiddetli hissedildiği Mustafapaşa Mahallesi’ne geçti. Depremle ilgili yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan heyet, Memur-Sen’in depremin yaralarının sarılması noktasında elini taşın altına koymaya hazır olduğunu dile getirdi. Deprem nedeniyle evlerinden olan vatandaşları da ziyaret eden heyet, geçmiş olsun dileklerini iletti.Heyet, son olarak, Memur-Sen Elazığ İl Temsilciliği’nde, çevre illerden gelen başkanların da katılımıyla düzenlenen toplantıda Memur-Sen’e bağlı sendikaların başkan ve yönetim kurulu üyeleriyle istişarelerde bulundu. Vefat edenler için Kur’an-ı Kerim tilaveti yapıldı ve dua edildi. Heyet, eşini ve oğlunu kaybeden Elazığ Şube Denetleme Kurulu Üyemiz Hüseyin Civelek’e de taziyelerini iletti.
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top